Ste finančne inteligentný ?

Poďte sa o tom presvedčiť s nami !

Stiahni si eBook zadarmo a zisti, či používaš finančnú inteligenciu alebo si len na ceste k nej.

7 osvedčených tipov od odborníkov:

Čo v eBooku nájdeš:

Slováci tvrdia v každom prieskume, že rozumejú peniazom, že sú finančne gramotní a napriek tomu aj medzinárodné merania nás posúvajú na najnižšie priečky rebríčka finančnej gramotnosti. Pravidelne sa stretávame so správami, kde sa hovorí o finančných podvodoch, nesprávnych finančných rozhodnutiach, ktoré vedú celé rodiny do finančnej neistoty až bankrotov. Kvôli sebe, kvôli svojej rodine a blízkym venujte tejto téme zvýšenú pozornosť. Odmenou bude väčšia finančná pohoda.

Využiteľnosť
v praxi
Strata
času
Ešte počkaj !

Mať vedomosti je fascinujúce.

Mať skúsenosti je obohacujúce.

Využi túto skvelú časovo obmedzenú ponuku a kúp si vstup do simulácie reálneho života FinPlay. Okamžite si môžeš vyskúšať svoje vedomosti o peniazoch a dostať spätnú väzbu na svoje schopnosti s nimi efektívne pracovať.

Dôvody prečo vstúpiť do aplikácie FinPlay:

Limitovaná ponuka

7
  • Vžiješ sa do života jednej rodiny
  • Robíš za ňu rozhodnutia, ktoré smerujú k naplneniu jej cieľov
  • Získavaš pre ňu finančnú nezávislosť?

Rozhľad

Začneš úplne rozumieť princípom efektívnej práce s peniazmi. Pozrieš sa kriticky na svoje výdavky a urobíš si dôkladný poriadok v rozpočte. Možno zistíš, že niektoré útraty nie sú pre teba dôležité a uvoľníš si tak peniaze pre sporenie.

Samostatnosť

Sám si skontroluješ výhodnosť zmlúv, ktoré platíš. Zhodnotíš ich zmysluplnosť pre tvoje aktuálne potreby. Máš príležitosť na zmenu skôr, ako bude neskoro. Predídeš tak prípadnému sklamaniu a nepríjemnostiam.

Prevencia

Ochrániš seba a svoju rodinu napríklad pred nevýhodným úverom, nevhodne nastaveným alebo chýbajúcim poistením. Samozrejme aj pred nesprávnym spôsobom sporenia na dôchodok alebo na iné ciele.

Porozumenie

Získaš schopnosť rozumieť a s porozumením sa rozprávať s poradcom v banke alebo v poisťovni. Nestratíš sa ani pri výbere vhodných riešení pri komunikácií s finančným sprostredkovateľom a poradcom.

Stiahni si eBook zdarma

X